LUDNICA NA TABLICI: Dinamo II leti iz druge lige!?

Jučer je odigrano nekoliko susreta 20. kola 2. HNL, a zanimljivo kako je Dinamo II došao do novog poraza, ovog puta od Sesveta 3:2.

Sesvete su povele već u 5.minuti kada je pogodio Mateo Topić. Dinamova mladost je napravila preokret pogocima Svržnjaka (8) i Mijića (29), a Sesvete su početkom drugog dijela u samo dvije minute preko Adriana Zenka i Brune Sunagića postigle dva pogotka i stigle do pobjede.

Da stvar bude gora po Dinamo nakon ovog kola ostat će zakucani na dnu sa svega 16 bodova. Ovaj kiks iskoristili su Junak iz Sinja koji je iznenađujuće uzeo bod kod vodećeg Hrvatskog dragovoljca te Solin koji je remizirao protiv Opatije. Oba kluba sada su preskočili zagrebački klub te sada imaju po 17 bodova.

Treba istaknuti kako je Dinamu to čak peti poraz u nizu. Do kraja prvenstva ostalo je još čak 14 utakmica, a druga ekipa Dinama će ugostiti Solin u sljedećem kolu. Dodajmo za kraj kako iz druge lige ispadaju tri kluba.