NAVIJAČI ZGROŽENI: Pogledajte fotografiju koja “prikazuje” zaleđe Hrvatske…

U ovim trenucima igra se dvoboj trećeg kola u skupini F između Hrvatske i Belgije. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:0.

Svakako najluđi trenutak utakmice dogodio se u 15. minuti kada je sudac označio jedanaesterac za Hrvatsku, ali ga je nakon poziva iz VAR sobe poništio zbog zaleđa.

Pokazalo se da je Dejan Lovren bio u zaista minimalnom zaleđu prilikom prvotnog ubačaja, a sudac Anthony Taylor je nakon pregleda snimke utvrdio da je utjecao na igru. No, mnogi neutralni navijači zgroženi su ovom odlukom i smatraju kako je Hrvatska oštećena.

Podsjetimo, Hrvatskoj protiv Belgije treba barem bod kako bi sigurno imala mjesto u osmini finala Svjetskog prvenstva. Porazom se može izvući samo ako Kanada pobijedi Maroko, ali afrička reprezentacija je već u prednosti u toj utakmici te Dalićeva momčad, čini se, ne može očekivati pomoć.

VRHUNSKO SPUŠTANJE: POGLEDAJTE KAKO JE ZDRAVKO MAMIĆ SPUSTIO KANADSKOM IZBORNIKU!