ON JE TO ZASLUŽIO: Ante Rebić dobio prekrasnu čast u Frankfurtu!

Ante Rebić uistinu uživa u svojoj karijeri. Nakon prekrasnog ljeta u dresu Hrvatske nogometne reprezentacije, Rebiću je trebao kraći period da se oporavi od ozljede. Sada, kako se vratio u dres Frankfurta, dokazuje koliko je zaista ključan igrač tog kluba. A zbog toga je stigla pohvala koja puno znači…

REBIĆ JE PRAVI

Podsjetimo, prošle sezone Rebić je pod kovačom potpuno eksplodirao i bio je glavni igrač u pohodu na osvajanje njemačkog Kupa. Zatim je stiglo Svjetsko prvenstvo u Rusiji gdje je Reba bio jedan od najboljih Hrvata, a dugo će se pamtiti onaj prekrasan pogodak Argentini kad je pokazao hrabrost koju ima u čitavoj karijeri.

Izostankom Rebića redali su se lošiji rezultati u Frankfurtu. Bayern se osvetio sa stilom u Superkupu nanijevši im težak poraz od 5:0. Ispali su u Kupu od niželigaša Ulma, a prvenstvo su otvorili sa dva poraza i pobjedom. Iznenađujuće su slavili u Marseille, koja je bila utakmica Europske lige.

Povratak Rebića donio je mir. Frankfurt je prvo remizirao sa Leipzigom 0:0, a Ante je tu odigrao samo 22 minute. Zatim je odigrao sedam minuta više u porazu od B.Gladbacha 3:1. Pravi boom dogodio se u nedjelju kada su kod kuće razbili Hannover 4:1. Rebić je upisao pogodak i asistenciju. A pamtit će događaj poslije utakmice.

Rebić je uz to u 82. minuti dobio ovacije frankfurtskog stadiona kada je izlazio iz igre. Ipak, najveći kompliment za sjajnu predstavu dobio je od kapetana kluba i Eintrachtove legende Marca Russa:

“Ante je iznad svih. On je jedini pravi nasljednik Alexa Meiera.” Alexander Meier ljetos je u 35. i nakon 14 godina napustio klub kod čijih navijača ima status boga.  Kao i Rebić, bio je iskoristiv na više ofenzivnih pozicija. Igrajući i zabijajući za Eintracht bio je najbolji strijelac prve i druge Bundeslige.

KALE, ŠTO TI JE TO TREBALO? POGLEDAJTE KAKO JE KALINIĆ NAVUKAO BIJES NAVIJAČA MILANA!

KAOS U MRAVINCIMA: Pogledajte što je igrač Sloge napravio zbog sumnjivog penala za Dinamo!