ŠTO JE S NOGOMETNIM REZULTATIMA? Atalanta napunila mrežu očajnom Udineseu!

U petak smo vidjeli nevjerojatnu pobjedu Leicestera kod Southamptona. ‘Lisice’ su slavile 9:0! Trend ludih rezultata preselio se potom u Italiji pa smo tako jučer u tri utakmice vidjeli 9 golova, a danas na utakmici Atalanta – Udinese imali smo prilike vidjeti čak osam golova!

Udinese kojeg vodi naš Igor Tudor poveo je u 12. minuti preko napadača Okake. a to je izgleda naljutilo igrače Atalante koji ove sezone igraju neprepoznatljivo kad je u pitanju europska Liga prvaka. Do kraja poluvremena su na krilima Iličića napravili preokret. Hat Trick postigao je Muriel dok je jedan pogodak postigao naš veznjak Mario Pašalić.

Izabranici Gasperinija sada su na odličnom trećem mjestu, a upravo na tom mjestu završili su prošlu sezonu te se tako dočepali grupne faze Lige prvaka.

OVO NISU ISTINE: POGLEDAJTE KAKO JE EDEN HAZARD PROMAŠIO PRAZAN GOL!