TRENER DINAMA ODUŠEVLJEN NAKON POBJEDE: Evo što je Jakirović poručio navijačima, a i upravi kluba!

Aktualni hrvatski prvak upisao je veliku pobjedu 5:1 protiv kazahstanskog prvaka u sklopu prvog kola Konferencijske lige. Nakon susreta pred okupljene novinare pojavio se trener Dinama, Sergej Jakirović.

Prva dva pogotka za Dinamo zabio je Bruno Petković iz penala, treći je zabio Marko Bulat iz slobodnog udarca. Nakon njih zabili su i Marin te Halilović. Jedini gol za Astanu zabio je Hovhannisyan.

“Čestitam dečkima na ozbiljnoj i koncentriranoj utakmici. Da je Emreli uspio zabiti u trećoj minuti, bilo bi nam lakše. Pripremali smo se da budemo strpljivi i radimo viškove preko bokova. Uspjeli su nam izaći nekoliko puta preko Tomasova i Darboea. Volio bih da budemo čvršći i agresivniji, imam osjećaj da igramo obranu reda radi. Ali ja sam tu tek mjesec dana, treba mi bar pola godine i jedan prijelazni rok da posložim sve.

Viktoria Plzen je kao zeleni val na Livescoreu, sve se zeleni, dobra su ekipa. Ide nam u prilog što su prodali najboljeg strijelca. Pripremamo se za njih kao i za svaku utakmicu. Zrinjski sam gledao, ohrabrio se u drugom poluvremenu i preokrenuo sam. Popratio sam tu utakmicu.

Tibor Halilović dobro radi na treninzima, treba nam takav profil igrača. On je pokazao da ima kvalitetu. Nas čeka u ligi u sljedećem kolu teška utakmica protiv Rudeša. Neki će reći da nije teška, ali u prvenstvu se svaki bod treba zaraditi. Pokušat ću još dva-tri igrača ubaciti u rotaciju, tako da dobiju priliku”, rekao je Sergej Jakirović nakon utakmice.